Oregon

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Oregon

Īpašums pārdošanā Oregonā

Tā robežojas ar rietumiem ar Kluso okeānu, uz ziemeļiem - ar Vašingtonu, uz dienvidiem no Kalifornijas, uz austrumiem ar Aidaho un dienvidaustrumiem ar Nevada.

Oregona ir Amerikas piekrastes valsts Pacific Northwest. Tas ir slavens ar tās ainavu daudzveidību, tostarp mežiem, kalniem, lauku saimniecībām un pludmalēm. Portlandes pilsēta ir pazīstama ar savu ekscentrisko avangarda kultūru, un tajā ir slavenas kafejnīcas, boutiques, nulles jūdžu restorāni un nelielas alus darītavas.

Ja jūs interesē iegādāties īpašumu pārdošanai Oregon, jums ir jāzina kaut kas par savu nekustamā īpašuma tirgus situāciju.

Pašlaik Oregonā nekustamā īpašuma tirgū ir vairāk pircēju nekā pārdevēji, un, lai gan tas var apgrūtināt pircēju īsto pircēju meklēšanu, tas ir palīdzējis pārdevējiem ātri slēgt darījumu un iegūt vēlamo gala pārdošanas cenu, cik daudz pircēji konkurē par savām mājām.

Portlendā tirgū ir mazāk māju un mazāk piedāvājumu. Tas nozīmē, ka pieejamo māju samazināšanās pozitīvi neietekmēs portlandes pārdevēju tirgu.

Pēdējos gados, ja potenciālajiem pircējiem Oregonā tiktu piedāvāti vairāki piedāvājumi vienam īpašumam, būtu vismaz 20 vai vairāk piedāvājumi. Šodien šis skaits ir samazinājies līdz apmēram diviem vai trim vairākiem piedāvājumiem, jo ​​reģionā ir liels pieprasījums pēc mājām.

Pirmo reizi mājas pircēju izredzes nav tik drūma, kā šķiet. Populāras pilsētas, piemēram, Beaverton un Canby, ir lieliskas vietas, kur meklēt zemu cenu pamata mājas. Tāpēc viņi varētu būt interesanta vieta, kur meklēt īpašumu pārdošanai Oregonā

Pārdošanas cenas mājām 2017. gadā var būt noteiktas, bet labklājīgais tirgus ir radījis dažus jautājumus par Oregonas nekustamā īpašuma tirgus ierobežojumiem.

Lai gan tas var turpināt būt tirgotājs pārdevējiem, tas nav tik spēcīgs, kā tas bija 2017. gadā. Tāpēc ir lielisks laiks, kad potenciālie pircēji var pārvietoties pa apkārtni un nopirkt māju, jo īpaši, ja tie ir pirmā reize mājās pircējs.

Lane County mājas vidējā pārdošanas cena laika posmā no 2016. gada līdz 2017. gadam pieauga par 9,6%, vidēji 287 900 USD. Pagājušajā gadā vidējā pārdošanas cena pārsniedza rekordu 265,300 $.

Florences, Oregonas apgabala mājas vidējā pārdošanas cena ir palielinājusies par 6%. Lielākā daļa nekustamo īpašumu ekspertu saka, ka viņi neplāno, ka vidējā pārdošanas apjoma māju cena līdz 2018. gadam pieaugs par 9%.

Lane County ir pieredzējis nekustamā īpašuma tirgus pieaugumu kopš 2012. gada lejupslīdes. Māju cenas pēdējo piecu gadu laikā ir palielinājušās. Tāpēc Lane County nav pareizā pilsēta, kur meklēt īpašumu pārdošanai Oregonā.

2017. gadā Oregonā māju vērtība pieauga līdz 8,8% no 2017. gada, un paredzams, ka vietējās vērtības turpinās pieaugt līdz 3,3% pirms 2019. gada.

Pilsētas ar visdārgāko mājas pārdošanu ietver Portland, Bend, Beaverton, Hillsboro un Gresham. Par laimi, ir arī dažas labas iespējas sākuma līmeņa mājām tādās pilsētās kā Springfīlds un Salems.

Karte, cenu dinamika un statistika
No real estate match the specified search parameters!
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB